Aprašymas
- Židinio kapsulė Defro Home Intra ME G pakeliamomis durelėmis.
- Juodos tunelinės grotelės 810 x 90 mm (2 vnt.)
- Juodos tunelinės grotelės 480 x 90 mm (4 vnt.)
- Juodas metalinis apdailinis rėmelis aplink pakurą
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA ME G su balta keramika pakuroje |
| Durelių mechanizmas | pakeliama |
| 13 kW | |
| 5,2 – 15,6 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 80 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 261 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 700 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~281 kg |
Grotelės 810 x 90:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis x gylis) | 810 x 90 x 120 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 780 x 60 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| 408 cm2 | |
| Garantija | 2 metai |
Grotelės 480 x 90:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis x gylis) | 480 x 90 x 120 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 450 x 60 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| 321 cm2 | |
| Garantija | 2 metai |
Rėmelis:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis) | 830 x 600 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 770 x 540 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| Garantija | 2 metai |
Priedai už priemoką:
Metalinis apdailinis rėmelis: 156 €
Juodas šamotas pakūroje: 269 €
Juoda durelių rankena: 36 €
Keraminis peleninės dangtelis: 56 €
Dvigubas stiklas: 309 €
Nuimama durelių atidarymo rankena: 91 €























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.