Aprašymas
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA XSM C VER. COMPACT 1 |
| Apdailos medžiaga | plienas |
| Apdailos spalva | juoda (standartinė) |
| Spalvų pasirinkimas | juoda (standartinė), balta, raudona, auksinė, pilka, ruda |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 8 kW | |
| 3,2 – 9,6 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 80,9 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 150 mm |
| Dūmų temperatūra | 250 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 350 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai (kapsulei) |
| Svoris (su apdaila) | ~230 kg |
Priedai už priemoką:
Juodas šamotas pakūroje: 202 €
Durelių atidarymo rankena kitoje pusėje: 182 €
Keraminis peleninės dangtelis: 18 €
Spalva (balta, raudona, auksinė, pilka, ruda): 106 €



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.