Aprašymas
| Gamintojas | SPARTHERM (Vokietija) |
| Modelis | VARIA A-U-50h |
| Durelių mechanizmas | pakeliama |
| 9,3 kW | |
| 6,5 – 12,1 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 80 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 259 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 300 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~235 kg |








Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.