Aprašymas
| Gamintojas | SPARTHERM (Vokietija) |
| Modelis | Mini R1V |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 5,2 kW | |
| 4,5 – 6,8 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Efektyvumas | 80 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 180 mm |
| Dūmų temperatūra | 279 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 300 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~121 kg |








Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.