Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat 2G 80.50.01 / H2X 01 |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 9,0 kW | |
| 4,5 – 12 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 81,4 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 207 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 400 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~184 kg |







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.