Aprašymas
- Židinio kapsulė Defro Home Intra LA G pakeliamomis durelėmis.
- Juodos tunelinės grotelės 980 x 90 mm (2 vnt.)
- Juodos tunelinės grotelės 480 x 90 mm (4 vnt.)
- Juodas metalinis apdailinis rėmelis aplink pakurą
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA LA G su balta keramika pakuroje |
| Durelių mechanizmas | pakeliama |
| 16 kW | |
| 6,4 – 19,2 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Efektyvumas | 80,1 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 269 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 850 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~318 kg |
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis x gylis) | 980 x 90 x 120 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 950 x 60 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| 499 cm2 | |
| Garantija | 2 metai |
Grotelės 480 x 90:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis x gylis) | 480 x 90 x 120 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 450 x 60 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| 321 cm2 | |
| Garantija | 2 metai |
Rėmelis:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis) | 1000 x 600 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 940 x 540 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| Garantija | 2 metai |























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.