Aprašymas
- Židinio kapsulė Defro Home Intra ME C G pakeliamomis durelėmis.
- Juodos tunelinės grotelės 980 x 90 mm (4 vnt.)
- Juodas metalinis apdailinis rėmelis aplink pakurą
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA ME C G su balta keramika pakuroje |
| Durelių mechanizmas | pakeliama |
| 13 kW | |
| 5,2 – 15,6 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 80 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 261 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 700 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~320 kg |
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x aukštis x gylis) | 980 x 90 x 120 mm |
| Angos matmenys (ilgis x aukštis) | 950 x 60 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| 499 cm2 | |
| Garantija | 2 metai |
Rėmelis:
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Išorės matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1140 x 490 x 580 mm |
| Medžiaga | plienas |
| Spalva | juoda |
| Garantija | 2 metai |

























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.