Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat T 3G 70.50.01 / HT3Z 01 |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 7,9 kW | |
| 4 – 10,3 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 82,3 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 180 mm |
| Dūmų temperatūra | 246 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 400 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~190 kg |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.