Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat R 2G S 65.51.40.21 / HR2SG 21 |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 6,9 kW | |
| 3,5 – 9 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 84,9 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 242 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 350 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~162 kg |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.