Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat L 2G S 81.51.40.21 / HL2SF 21 |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 12,0 kW | |
| 6 – 15,6 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 83,3 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 223 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 400 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~186 kg |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.