Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat 3G L 88.50.04 / H3LF 04 |
| Durelių mechanizmas | pakeliama |
| 12 kW | |
| 6 – 15,6 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 82,8 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 212 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 400 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 150 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~327 kg |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.