Aprašymas
| Gamintojas | ROMOTOP (Čekija) |
| Modelis | Heat 2G 59.50.01 / H2N 01 |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 6,5 kW | |
| 3,3 – 8,4 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 85,3 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 150 mm |
| Dūmų temperatūra | 218 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 350 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~148 kg |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.