Aprašymas
| Gamintojas | KAWMET (Lenkija) |
| Modelis | W9 (9,8 kW) ECO |
| Metalas | ketus |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 9,8 kW | |
| – | |
| Energinio efektyvumo klasė | B |
| Efektyvumas | 66 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 180 mm |
| Dūmų temperatūra | 382 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 480 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | nėra |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | – |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~89 kg |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.