Aprašymas
| Gamintojas | KAWMET (Lenkija) |
| Modelis | W8 (17,5 kW) ECO |
| Metalas | ketus |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 17.5 kW | |
| – | |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Efektyvumas | 71.5 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 369 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 600 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | nėra |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | – |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~213 kg |











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.