Aprašymas
| Gamintojas | KAWMET (Lenkija) |
| Modelis | W15 (16,3 kW) ECO |
| Metalas | ketus |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 16,3 kW | |
| – | |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Efektyvumas | 80,4 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 331,7 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 700 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | nėra |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | – |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~195 kg |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.