Aprašymas
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA SM PURE |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 9 kW | |
| 3,6 – 10,8 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 85,6 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 190 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 500 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~220 kg |
Priedai už priemoką:
Metalinis apdailinis rėmelis: 151 €
Juodas šamotas pakūroje: 248 €
Durelių atidarymo rankena kitoje pusėje: 182 €
Juoda durelių rankena: 36 €
Keraminis peleninės dangtelis: 38 €
Dvigubas stiklas: 273 €



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.