Aprašymas
| Gamintojas | DEFRO HOME (Lenkija) |
| Modelis | INTRA SM C |
| Durelių mechanizmas | atidaroma |
| 10 kW | |
| 4 – 12 kW | |
| Energinio efektyvumo klasė | A+ |
| Efektyvumas | 80,5 % |
| Dūmtraukio skersmuo | 200 mm |
| Dūmų temperatūra | 237 °C |
| Maksimalus malkų ilgis | 500 mm |
| Lauko oro tiekimas degimui | + |
| Oro tiekimo jungties skersmuo | 125 mm |
| Garantija | 5 metai |
| Svoris | ~172 kg |
Priedai už priemoką:
Metalinis apdailinis rėmelis: 316 €
Juodas šamotas pakūroje: 213 €
Durelių atidarymo rankena kitoje pusėje: 182 €
Keraminis peleninės dangtelis: 38 €

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.